İZMİR FERRE SERVİSİ 0232 345 94 94

7/24 Profesyonel Teknik Servis

İZMİR FERRE SERVİSİ 0232 345 94 94

İzmir Ferre Servisi konuya dahil olmak üzere evde Kullandığınız Elektirikli ev aletleriden Çamaşır Makınası Bulaşık Makınası Buzdolabı Ocak Fırın Davlumbaz gibi cihazlarınızın Tamirilerini Yapmaktadır.

0232 345 94 94 

Samsun Ferre Servisi - Çağrı Teknik

 

Ferre Tamiri Servisi

ferre Servisi Ankastre Ev Aletleri dayanıklı, estetik ve ileri teknoloji ile geliştirilen ürünleri ile hayata konfor katıyor. Üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünler, hem çevrenin korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlıyor.

Ferre Servisi – Zorlu Beyaz Eşya | Ankastre Servisi

beyaz eşyalarının tamamı A sınıfı ve daha üstü enerji sınıfında bulunuyor. Beyaz eşya gamında solo ve / veya ankastre olmak üzere Buzdolabı bulaşık makinesi ve fırın ürün grupları bulunuyor.

Ankastre Servisi | Ferre Servisi ☎️ 444 4863 ☎️

Beyaz eşya gamında bu ana ürünleri midi fırınlar, mikrodalga fırınlar tamamlıyor. Türkiye beyaz eşya sektörünün lokomotifi olan soğutucu ürün gamına özel bir önem veren ferre, bu kategoride en büyük pazar payına sahip kuruluşlar arasında yer alıyor.

Femaş Yetkili Servis » Emel Teknik

Gün geçtikçe daha çok talep gören ankastre ürünlerinde çeşitliliği, uygun fiyatı ve tüketici beklentilerine cevap veren özellikleri bir araya getiriyor. Ankastre ürün segmentinde fırın, bulaşık makinesi modelleriyle de tüketicilere farklı ve modern seçenekler sunmaya devam ediyor.

İzmir Ferre Servisi Ankastre Teknik Servisi olan Üniver Teknik geniş profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli hizmeti sayesinde kısa sürede sonuç almakta yedek parça çeşitliliği sayesinde servis ağını genişleterek Ege bölgesinin tüm ilçelerine hizmet sunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.